Dowiedz się jak wychować psa i stosować elementy tresury w 14 dni!

Chciałbyś nauczyć się wychowywać i tresować swojego psa, tak aby Cię zawsze (lub prawie zawsze:)) słuchał – w 14 dni lub mniej?

Drogi wielbicielu zwierząt,

Nazywam się Aga Dreszer i mam kontakt z tymi wspaniałymi zwierzętami już prawie 30 lat. Uwielbiam spędzać czas z moimi psami. Szczególnie interesują mnie duże rasy oraz wszystko co z nimi związane. Zabawa z psem to dla mnie najlepszy relaks nawet po najcięższym dniu.

Jednym z moich najważniejszych celów jest to aby każdy, kto pragnie wychować swojego psa tak aby podążał za jego komendami mógł to osiągnąć bez wielkich trudności. To jest właśnie powód, dla którego stworzyłam ten Darmowy Kurs Wychowania Psa. Zebrałam w jedną całość wszystkie moje doświadczenia, które mogą Ci pomóc wychować grzecznego i mądrego psa.

Przejrzyj spokojnie moją stronę internetową. Jeżeli chcesz zdobyć więcej przydatnych informacji na temat wychowania i tresury psa to zapisz się poniżej na mój w 100% darmowy kurs, w którym krok po kroku pokażę Ci jak wychowywać i tresować mądrego psa przy odrobinie cierpliwości – w 14 dni lub mniej.

Oto jak możesz otrzymać ten 14 dniowy Darmowy Kurs Wychowania Psa

Być może trudno Ci uwierzyć ale ten 14 dniowy kurs wychowania psa jest całkowicie darmowy. Po zapisie otrzymasz go natychmiast wprost na swoją skrzynkę pocztową. Oto co między innymi otrzymasz:

  • Lekcja 1: Wprowadzenie w temat wychowania i tresury psa
  • Lekcja 2: Pierwszy Praktyczny Trening
  • Lekcja 3: Jak sprawić aby pies poprawnie reagował na imię?
  • Lekcja 4: Prawidłowe stosowanie komendy DO MNIE
  • Lekcja 5: Komenda SIAD – nie tylko kiedy chce coś dostać
  • Lekcja 6: Komenda LEŻEĆ – zawsze i bez wyjątków
  • Lekcja 7: Do czego służy DYSK FISHERA?
  • Lekcja 8: Jak skutecznie zabronić psu jedzenia CZEGOKOLWIEK z ziemi w czasie spaceru?

Gdy ukończysz ten kurs wychowanie i tresura psa nie będzie już dla Ciebie tajemnicą!

Tak! Zdecydowanie chcę mieć usłuchanego, zdrowego i mądrego psa.

Wyślij mi moją kopię Darmowego Kursu Wychowania Psa już dzisiaj!

Kurs wychowania psa jest bardzo obszerny. Kilkadziesiąt stron tekstu podzielone na 8 lekcji. 14 dni. Tyle potrzebujesz aby nauczyć się podstaw wychowania i tresury psa. Co więcej materiał jest stale rozwijany, dlatego będziesz mieć dostęp do coraz większych zasobów praktycznej wiedzy. Niemożliwe? Sprawdź – to nic nie kosztuje.

Natychmiast otrzymasz swoją pierwszą lekcję wprost na swój adres e-mail.